Versenyek időrendi sorrendben  |   szűrés:  
Csak szövetségi



évi események


OB



2020.08.08 Field Target Országos Bajnokság 2020 (Field Target Magyar Kupa 4. forduló) Ravazdi Lőtér
   Rendező: HFTA
   Versenykiírás

2020.09.20 Hunter Field Target Országos Bajnokság 2020 Ravazdi Lőtér
   Rendező: HFTA
  







2020.05.17 FT Magyar Kupa 1. forduló Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  COVID-19 előírások  |  Előnevezések

2020.06.13 FT Magyar Kupa 2. forduló (Hercules Kupa 2020 2. forduló) Árkusi lőtér, Tiszakécske
   Rendező: Hercules Fiai Honvéd SE
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Hercules Kupa 2. forduló eredmények  |  COVID-19 előírások  |  Előnevezések

2020.07.05 FT Magyar Kupa 3. forduló (Turul Kupa 1. forduló) Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Előnevezések

2020.08.08 Field Target Magyar Kupa 4. forduló (Field Target Országos Bajnokság 2020) Ravazdi Lőtér
   Rendező: HFTA
   Versenykiírás

2020.09.05 FT Magyar Kupa 5. forduló (Bánk Legjobbjai 2. forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület
  

2020.10.17 Field Target Magyar Kupa 6. forduló (KFC Kupa 2020 3. forduló) Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
  







2020.03.07 HFT Magyar Kupa 1. forduló (Hercules Kupa 2020 1. forduló) Árkusi lőtér, Tiszakécske
   Rendező: Hercules Fiai Honvéd SE
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Hercules Kupa 1. forduló eredményei  |  Előnevezések

2020.05.31 HFT Magyar Kupa 2. forduló Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  COVID-19 előírások  |  Előnevezések

2020.06.27 HFT Magyar Kupa 3. forduló (Bánk Legjobbjai 1. forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Püspökladányi Városi Lövész- és Tömegsportklub
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Eredmények Bánk Legjobbjai 1.  |  Előnevezések

2020.08.30 HFT Magyar Kupa 4. forduló (Turul Kupa 2. forduló) Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
  

2020.10.03 HFT Magyar Kupa 5. forduló (Bánk Legjobbjai 3. záró forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület
  

2020.11.08 HFT Magyar Kupa 6. forduló Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
  







2020.07.19 Balaton Kupa 2020 1. forduló Balatonfűzfői lőtér
   Rendező: Balatonfűzfői Lövész Egylet
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Előnevezések

2020.09.13 Balaton Kupa 2020 2. forduló Balatonfűzfői lőtér
   Rendező: Balatonfűzfői Lövész Egylet
  

2020.09.27 Balaton Kupa 2020 3. forduló Balatonfűzfői lőtér
   Rendező: Balatonfűzfői Lövész Egylet
  







2020.03.07 Hercules Kupa 2020 1. forduló (HFT Magyar Kupa 1. forduló) Árkusi lőtér, Tiszakécske
   Rendező: Hercules Fiai Honvéd SE
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Hercules Kupa 1. forduló eredményei  |  Előnevezések

2020.06.13 Hercules Kupa 2020 2. forduló (FT Magyar Kupa 2. forduló) Árkusi lőtér, Tiszakécske
   Rendező: Hercules Fiai Honvéd SE
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Hercules Kupa 2. forduló eredmények  |  COVID-19 előírások  |  Előnevezések

2020.08.15 Hercules Kupa 2020 3. forduló Árkusi lőtér, Tiszakécske
   Rendező: Hercules Fiai Honvéd SE
   Versenykiírás  | 







2020.05.17 KFC Kupa 2020 1. forduló Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  COVID-19 előírások  |  Előnevezések

2020.08.22 KFC Kupa 2020 2. forduló - Éjszakai Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
  

2020.10.17 KFC Kupa 2020 3. forduló (Field Target Magyar Kupa 6. forduló) Mogyoródi lőtér
   Rendező: Káposztásmegyer FC Sportegyesület
  







2020.07.05 Turul Kupa 1. forduló (FT Magyar Kupa 3. forduló) Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Előnevezések

2020.08.30 Turul Kupa 2. forduló (HFT Magyar Kupa 4. forduló) Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
  

2020.11.15 Turul Kupa 2020 3. forduló Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
  







2020.06.27 Bánk Legjobbjai 1. forduló (HFT Magyar Kupa 3. forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Püspökladányi Városi Lövész- és Tömegsportklub
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Eredmények Bánk Legjobbjai 1.  |  Előnevezések

2020.09.05 Bánk Legjobbjai 2. forduló (FT Magyar Kupa 5. forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület
  

2020.10.03 Bánk Legjobbjai 3. záró forduló (HFT Magyar Kupa 5. forduló) Debrecen-Bánk, Arborétum
   Rendező: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület
  




Egyéb



2020.01.26 Évadnyitó FT+HFT+MDLSZ Sziluett Minősítő Verseny Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Fotóalbum  |  Előnevezések

2020.02.16 Viszlát Valentin Püspökladány Árnyas Thermal Camping és Üdülőpark
   Rendező: Püspökladányi Városi Lövész- és Tömegsportklub
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Beszámoló  |  Fotóalbum  |  Előnevezések

2020.07.25 I. NYPLE Kupa Székelyi Koronglőtér
   Rendező: Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület
   Versenykiírás  |  Eredmények  |  Előnevezések

2020.10.11 Weihrauch Kupa 2020 Balatonfűzfői lőtér
   Rendező: Balatonfűzfői Lövész Egylet
  

2020.12.06 Várjuk a Mikulást? Püspökladány Árnyas Thermal Camping és Üdülőpark
   Rendező: Püspökladányi Városi Lövész- és Tömegsportklub
  

2020.12.19 Évadzáró Fémvad Vadászat Tatabánya, városi lőtér
   Rendező: Városi Lövészklub Tatabánya
  




Külföldi versenyek



2020.10.24-25 HFT Szlovák OPEN 2020 Skycov
   Rendező: ?
  




 
Copyright © 2014 Magyar Field Target Szövetség. Minden jog fenntartva.