2019. 04. 20

Arrabona Kupa 2. forduló Győr, katonai gyakorló pálya - Versenykiírás

Rendező: Honvéd Arrabona Sportegyesület


Ez a verseny már lezajlott.
A határidőig 38 nevezés érkezett:

 
HFT Visszarúgásmentes 16.3 J
5
  Bánóczi Csaba Arrabona Feinwerkbau HellFire MTC Viper JSB 2
  Osztafin Ákos Arrabona FWB 7.5 J VK Hawke Jsb ee 1 + 1
  Jakab Miklós Arrabona Walther Mőtőcő Jsb heavy light 1
  Bognár László TVLK Daystate Panther EVO Edgar Bros 10x42 RS 2
  Bognár Krisztina   Daystate Panther EVO Edgar Bros 10x42 RS 0
 
 
FT 16.3 J
8
  Boros Pál Vasnyúl FTE Anschütz 9015 FT Schmidt&Bender FT AA Heavy 1
  Gonda Gábor TVLK Escap Lego Leupold Gamo Expander 1
  Hajnal Sándor TVLK Feketebau BSA JSB 1
  Bozsoki Zoltán Arrabona AA BSA JSB 0
  Janicsek Attila Vasnyúl FTE Walther Escap X Leupold JSB 1
  Povázson Gábor TVLK FWB P70 LEUPOLD JSB 0
  Nyilasi Csanád BFLE Walther LGM-2 Nikko Stirling Diamond 10x50... JSB HEAVY 2
  Kozma Ferenc Vasnyúl FTE Steyr LG110FT Nikko Diamond 10-50x60 JSB Heavy 2
 
 
FT 7.5 J
9
  Szanyi Péter Arrabona Walterka Szürke Jéessbé 1
  Bagi László KFC SE Steyr match Akah 10-40x56 EE 0
  Szanyi Nikolett Arrabona Walther Fekete 1
  Piszklák Tibor TVLK RWS Ca100 Hawke Airmax 8-32×50 JSB E 0
  Baranyai Tamás Alpokalja Steyr LG110 Bushnell 8-32 JSB RS 1
  Tátrai Márton BFLE Walther LGM2 PCP Falcon T50 JSB EE 1
  Fülöp Zoltán BFLE Walther LGM2 NIKKO 10-50x60 JSB EE 1
  Fülöp Blanka   Walther LGM2 Nikko 10-50x60 JSB EE 1
  Izsó Attila Hercules SE FWB Slll jsb 1
 
 
HFT Visszarúgásmentes 7.5 J
11
  Czakó Péter KFC SE Walther LG 300 Falcon JSB 1
  Szabó Dániel PVLK Feinwerkbau P70 Hawke 3-9x40 JSB 1
  Pulai Zoltán KFC SE Walther LGM2 MTC JSB EE 1
  Nyák Szabolcs Arrabona FWB P70 Rusty Nikko AA 2
  Sóti László KFC SE Walther LG 300 MTC JSB 1
  Párkányi Péter TVLK Walther LGM-2 Falcon M14 JSB ee 2
  Beledi Zoltán TVLK fwb c60 athlon jsbee 0
  Bartha Zsolt PVLK Anschütz 8001 Delta Titanium 4-14x44 JSBEE 0
  Jánosa Viktória   Feinwerkbau P70 Hawke 3-9x40 JSB EE 1
  Ráti Zoltán   Air Arms S410 Hawke JSB 0 Ebéde...
  Baginé Téglás Tímea   CZ 200 Hawke EE 2
 
 
HFT Visszarúgásos 7.5 J
5
  Lantos Péter KFC SE HW 97 Hawke JSB EE 1
  Varga László KFC SE WALHTER LGU CENTERPOINT JSB EE 1
  Fülöp Krisztián BFLE HW 97 NIKKO JSB EE 1
  Hágen Levente KFC SE HW 97 Falcon JSB 2
  Bosnyák János TVLK lgv ee 1
 

 
versenybíró  
 
versenyengedélyes


Vissza a versenyekhez
 
Copyright © 2019 Magyar Field Target Szövetség. Minden jog fenntartva.