2018 Turul Kupa 2. forduló

Hazai versenyekkel és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos témák

Re: 2018 Turul Kupa 2. forduló

HozzászólásSzerző: kick » 2018.05.15. 08:53

Zolika unalom az nálad van, mert itt sem, és a sárgán sem szóltál be még érdemben,csak blablázol mióta meglőtted a 9-ik érmedet a 66 versenyből! :))
Akkor szólj, ha problémád volt már a rugós puska szórásával a hideg-meleg miatt verseny előtt! Ami nektek kicsi, az nekünk nagy probléma, mert nagyon szűk tartományban kell lennie a sebességnek ahhoz,hogy minden jó legyen! Nincs 1-2J lehetőség ide-oda, mint 16-ban!(tudom szlovákból!)
Az előtted szólók válaszát köszönöm,még eddig ennyi választ sem kaptam soha!
Járok másféle versenyekre is, és az ottaniak véleményét szívesen tolmácsolnám az MFTSZ versenyek árképzéséről is, de biztos, hogy nem itt a végtelen vitákat elkerülendő!
Én minden szabályba beletörődöm, max nem megyek ha nincs kedvem! :(
kick

HozzászólásSzerző: ZoliD65 » 2018.05.15. 16:02

kick írta:Zolika unalom az nálad van, mert itt sem, és a sárgán sem szóltál be még érdemben,csak blablázol mióta meglőtted a 9-ik érmedet a 66 versenyből! :))
Akkor szólj, ha problémád volt már a rugós puska szórásával a hideg-meleg miatt verseny előtt! Ami nektek kicsi, az nekünk nagy probléma, mert nagyon szűk tartományban kell lennie a sebességnek ahhoz,hogy minden jó legyen! Nincs 1-2J lehetőség ide-oda, mint 16-ban!(tudom szlovákból!)
Az előtted szólók válaszát köszönöm,még eddig ennyi választ sem kaptam soha!
Járok másféle versenyekre is, és az ottaniak véleményét szívesen tolmácsolnám az MFTSZ versenyek árképzéséről is, de biztos, hogy nem itt a végtelen vitákat elkerülendő!
Én minden szabályba beletörődöm, max nem megyek ha nincs kedvem! :(

Mondom én hogy sok időd van , Főleg ha az érmeim is képes voltál átböngészni... én se tartom számon... egyébként egyszerű matek , ha többen vannak x kategóriába akkor többeknek jön ki a lépés a másik előtt , mert itthon nincs 7,5 hft-be túl sok ember aki kinstans tud maradni... ellenben rugósban ahol 4 fő körüli az átlag , a matek szerint könnyebben, sürűbben jön ki a lépés ... , amúgy 10 érmeg van ... most ugrott be Lőttem egyet sziluett nemzetközibe is .....
És nem csak a 9. érmem előtt voltam relatív aktív az indexen ... de nem szálltam bele olyanokba akik nem érdemlik meg ,ellentétben veled....
Blablázást meg nem én csináltam itt se meg a sárgán sem ... csak gondolkodni kellett volna hogy bakker lövök x lövést mérés előtt és beáll a vas ... nem beleszállni a verseny lebonyolítási procedúrába nagy hangon . :fejetfalba:
Steyr Match-MTC Viper 3-12x44[color=#000000][/color]
ZoliD65
MFTSZ versenyző

HozzászólásSzerző: AirArms » 2018.05.28. 14:19

CZ-200-S Nikko Diamond 10-50x60
AirArms
MFTSZ versenyző

Előző

Vissza: Versenyek és egyéb események